buttons


Białystok, 11.05.2015


Koleżanki i Koledzy Drogowcy -
Absolwenci Politechniki Białostockiej          Za niecałe 2 tygodnie spotykamy się w Politechnice Białostockiej! W minionym tygodniu (7 maja) wysłaliśmy pocztą ponad 200 zaproszeń do wszystkich osób, które deklarowały udział w VI Spotkaniu Drogowców - Absolwentów PB. W zaproszeniach znajdziecie szczegółowy program pierwszej części Spotkania, które zaczyna się 22 maja o godz. 13.00 w auli budynku INNO-EKO-TECH Politechniki Białostockiej. Program pierwszej części Spotkania oraz mapka dojazdu znajduje się również na tej stronie po kilknięciu w menu w przycisk "PROGRAM SPOTKANIA I MAPA DOJAZDU". Cześć osób, które opłaciły udział w części II (uroczysta kolacja i bal), wraz z zaproszeniami na część I otrzyma liścik z zaproszeniem na część II. Do zobaczenia 22 maja!!! :)

Z poważaniem,
Organizatorzy VI Spotkania Drogowców-Absolwentów PB


Białystok, 20.04.2015


Koleżanki i Koledzy Drogowcy -
Absolwenci Politechniki Białostockiej          Uprzejmie przypominamy, że 4 kwietnia minął termin opłaty 210,00 zł za częœć II naszego Spotkania - bal w Dworku Tryumf. Prosimy o jak najszybsze uregulowanie opłaty co pozwoli nam szybciej przygotować dla Was zaproszenia, których wysyłkę planujemy przed majówką. W zaproszeniach znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie Spotkania. Informacje te pojawią się również na stronie internetowej Spotkania oraz na Facebook'u.

Z poważaniem,
Organizatorzy VI Spotkania Drogowców-Absolwentów PB


Białystok, 10.04.2015


Koleżanki i Koledzy Drogowcy -
Absolwenci Politechniki Białostockiej          Od kilku miesięcy staramy się różnymi drogami informować naszych Absolwentów o organizowanym VI Spotkaniu Drogowców - Absolwentów Politechniki Białostockiej ale z pewnością nie do wszystkich udało nam się dorzeć z tą informacją. Do dnia dzisiejszego zgłosiło się już ponad 200 osób a zależy nam bardzo aby w Spotkaniu uczestniczyło jak najwięcej Absolwentów. Zwracamy się więc do Was po raz kolejny z prośbą o skontaktowanie się z koleżankami i kolegami z grupy, z roku i zapytanie czy dana osoba jest już na liście uczestników. Do zobaczenia 22 maja! :)

Z poważaniem,
Organizatorzy VI Spotkania Drogowców-Absolwentów PB